חיפוש מורחב
תת דגם
סוג מנוע
נפח מנוע
הילוכים
מחיר
אזור
בעלות נוכחית
ק"מ
יד
מוכן להחלפה
מספר מודעה

ג\'יפ

ההיסטוריה ג'יפ. אפילו את שם המותג יש כמה סיפורים שמאחוריו , חלקם מציעים את זה נטבע בתקופת מלחמת העולם הראשונה, בעוד שאחרים מייחסים אותול דמות קומית פופאי. ללא קשר לשורשיו של המונח ג'יפ,החברה עצמה מתוארכת לשנות השלושים . חברת Wyllys , כפי שהיה ידוע אז , נבחרה על ידי ממשלת ארה"ב כדי להפוך את, אור, רכב קטן כונן ארבעה גלגל סיור, , לשימוש במלחמת העולם השני . המוניטין של הרכב על אמינות מעל כל סוגי השטח התפשט במהירות בסולם הדרגות של בעלות ברית של ארה"ב , וזה היה רגע את הטופס המבוקש ביותר של סיוע הניתן להם , להרשים אפילו יוסף סטאלין.

 

ב1942,החברה הרחיבה בהצלחה לשוק האזרחי עם המודעות שלה ג'יפ בבגדים האזרחיים, בעיקר מיקוד הבית שהחזיר לה במערכת העיכול . רכב CJ בשוק ההמוני הראשון ( " CJ " עומדל" ג'יפ האזרחי " ) הפך זמיןב1945. Wyllys בקרוב  שלהם עםCJ עם הג'יפ סטר ,מודל סוג מכונית ספורט , ועגלת , מבשרו שלג'יפ המפקד הנוכחי , וכן, על פי כמה מקורות ,המקור שלפיקניק דלת תא המטען.

 

ב1953, תעשיות קייזר רכשו את חברת Wyllys  .באותה שנה ראתה את המבוא שלWyllys CJ -3B ,מודל שהמשיך בייצור פעיל עד 1968. ב1963, קייזר הציגה ווגוניר , בדומה לגיפ  Wyllys הישנה, ​​באותו הזמן שהם שינו את שמה של החברה קייזר ג'יפ. הווגוניר ,כלי רכב הספורט הראשון, היה ייחודי באותה העת והציע גם תיבת הילוכים אוטומטיות ו ארבעה גלגלים.

 

חברת מוטורס האמריקנית קנתה קייזר ג'יפים ב1970,והציגה את המערכת במשרה מלאה QuadraTrak עדיין בשימוש כונן ארבעה גלגלים 1973. ב1974, AMC הציגצ'ירוקי ,רכב שטח במחיר נמוך יותר, כדי לנצל את הפופולאריות של הווגוניר . זה היה כל כך מוצלח, כי בשנת 1983 הופסק קו הווגוניר . ב1987, AMC הופסק קו CJ הסימן המסחרי והציג הדומה, אבל המצטיין כביש ידידותי יותר . זמן קצר לאחר מכן , קרייזלר קנה ג'יפ מAMC , ומשאיר את רוב קווי המוצרים במקום במועד העסקה . ב2001, קרייזלר החליט להפסיק ביותר Cherokees , ומשאיר רק את גרנד , שהיה למעשה הווגוניר הישן. קרייזלר לאחר מכן הציג את דגמיו, עם סגנון harkened חזרה לימי  Wyllysוהמצטיין הנוכחי. ב2005,המפקד החדש הוצג, עם שורה שלישית של ישיבה, ובשנת 2007 , שתי תורות צולבות חדשות נוספו ,הפטריוט והמצפן .