חיפוש מורחב
תת דגם
סוג מנוע
נפח מנוע
הילוכים
מחיר
אזור
בעלות נוכחית
ק"מ
יד
מוכן להחלפה
מספר מודעה

מחירון לוי יצחק

מה פעמים שמעתם בהקשר של מחירי רכב את המשפט" על פי מחירון רכב"... ועל פי כך, כולנו בעצם לפני רכישת הרכב אומרים או שומעים מהצד של המוכר את המשפט הזה. למשפט יש חשיבות משמעותית לפני קניית הרכב. לא סתם מישהו מחליט למכור רכב בסכום מסוים שנראה לו מתאים, אלא הוא פונה למחירון הרכבים ורואה מהו הערך הכספי שאותו דגם רכב שווה על פי פרמטרים שונים כגון: דגם הרכב, יצרן, שנת הרכב, סוג הבעלים, קימוטראז' ועוד.

אז למחירון הרכב שמתעדכן מידי חודש, קוראים  מחירון יצחק לוי.  השם קרוי על שמו של שמאי הרכבים יצחק לוי, שמהווה תוקף והסכמה בתחום שמאות הרכב והביטוח בארץ. את מחירון הרכב ניתן להשיג פיזית החל מכל חנות כמעט, שבה מוכרים ספרים ועיתונים ועד למחירון אלקטרוני שניתן למצוא באתרי האינטרנט.

מחירון הרכבים של יצחק לוי מתייחס להיקף נרחב וגדול של כלי התחבורה ולא רק רכבים פרטיים, אלא אופנועים, משאיות, אוטובוסים, טרקטורים ועוד מגוון רחב ומקיף של כלי תחבורה שונים. במחירון הרכבים התווספו פרמטריים בטיחותיים שדרכם ניתן לאמוד את שווי דגם הרכב למשל דרגת זיהום אוויר של אותו דגם ספציפי יכולה להשפיע על שווי ערכו, אביזרי בטיחות הרכב - מס' כריות אוויר ועוד.

כמובן שכמו שיש פרמטרים שמעלים את שווי הערך של הרכב, יש גם כמה פרמטרים שיכולים להוריד. לדוגמא, אם הרכב עבר תאונה גם אם תוקן אך יש פגיעה שנראית לעין או שאם מדובר בעניין כמו פחחות וצבע, ערך הרכב עשוי לרדת ממחירו המקורי.

כדאי מידי חודש לעקוב אחר המחירון העדכני שמתעדכן כול הזמן ולא להסתכל על מחירון רכב מלפני כמה חודשים, כי תמיד מתווספים פרמטרים חדשים המשנים את שוויו של הרכב ותמיד יש עוד דגמים מספרי שנים ואמצעי בטיחות שמתווספים ומתעדכנים במחירון. על כן לא רצוי להסתמך על נתונים שאולי כבר לא רלוונטיים לאותה תקופה.

אז בפעם הבאה שאתם מתכוונים לרכוש רכב או למכור את רכבכם, תכינו את עצמכם עם מחירון הרכבים של יצחק לו כדי שתדעו בדיוק מהו שוויו של אותו הרכב, שתוכלו לרכוש או למכור בצורה הוגנת ומהימנה.

קנייה נעימה!  

חייג עכשיו למוקד ייעוץ *6248 ושאל אותנו על מחירון לוי יצחק.

 אנחנו לשירותכם גם בוואטסאפ 050-3232397