חיפוש מורחב
תת דגם
סוג מנוע
נפח מנוע
הילוכים
מחיר
אזור
בעלות נוכחית
ק"מ
יד
מוכן להחלפה
מספר מודעה

על לוח פוקוס

חברת "לוח פוקוס" הוקמה בשנת 2001 כמקומון דו שבועי באיזור חיפה, בשנת 2002 החלה חברת לוח פוקוס להפיץ במהדורה ארצית ובינואר 2005 עברה ההפצה להפצה שבועית בעקבות דרישת השוק למוצר. אתר "לוח פוקוס" הינו לוח רכב בוידאו ותמונה באינטרנט המבוסס על המהדורה המודפסת בתוספת מודעות אשר מועלות ע"י לקוחות פרטיים מהרשת . הלוח מאפשר לקונה ולמוכר ליהנות ממגוון רחב של רכבים התואמים לצרכיו האישיים וכן ממגוון רחב של כלים ושירותים בתחום הרכב. בסיס עיסוקו של אתר "לוח פוקוס" הינו, במתן שירותי לוח אינטרנטיים לקניית רכביםומוצרים נוספים באמצעות תמונה איכותית וסרטון וידאו, כנהוג בארה"ב ואירופה. בחברת "לוח פוקוס" גילו את הצורך הגדל בציבור בלוח מתקדם בתחום הרכב המשלב מודעת מילים רגילה עם צילום דיגיטאלי איכותי וסרטון וידאו. 

הלוח מכוון לכל חתך באוכלוסיה הפרטית וכן ללקוחות העסקיים (ליסינגטרייד אין ויבואנים) מתחום הרכב ותחומים נלווים הקשורים לתחום הרכב. הלוח מהווה פתרון לרכבים יד שניה כמו גם לרכבי יוקרה. יתרון התמונה וסרטון הוידאו הוא במתן תחושה של ידיעה על מהות הרכב, גודלו ומבנהו (הויזואלית). הלוח מתעדכן באופן רציף וכן נערך ונבדק על ידי עורך אתר מקצועי במטרה לשמור על איכות גבוהה ומקצועיות להן אנו מחויבים.

לוח רכב פוקוס מציע את שירותיו לכלל האוכלוסיה בישראל , גברים כנשים כאחד. לוח רכב פוקוס מתאפיין ברובו בקהל גברי בגילאים 18 - 60 המעוניינים למכור או לרכוש רכב. אנחנו לשירותכם גם בוואטסאפ 050-3232397