חיפוש מורחב
תת דגם
סוג מנוע
נפח מנוע
הילוכים
מחיר
אזור
בעלות נוכחית
ק"מ
יד
מוכן להחלפה
מספר מודעה

ליסינג עסקי

בעל עסק? 3 טיפים מפתיעים שיחתכו לכם את הוצאות הרכב
 
עבור בעלי עסקים, רכב הוא מרכיב משמעותי מאוד בהוצאות השוטפות. בעלי עסקים רבים מנסים להבין כיצד הם יכולים לייעל בהוצאות הרכב לעובדים, ומחפשים את המחירים הזולים ביותר בליסינג תפעולי, ליסינג מימוני לעסקים או השכרות לטווח רחוק.
לעתים, נקיטת מספר צעדים והחלטות "מחוץ לקופסה", יכולים להוביל לחיסכון גדול בהוצאות, אשר ישפיעו הרבה יותר מהנחה של כמה עשרות שקלים לחודש על דגם זה או אחר. מהם הטיפים היצירתיים שיצליחו לקצץ לכם בהוצאות? אספנו עבורכם 3 טיפים לדוגמה:
 
1.   גייסתם עובד חדש? קודם שוכרים רכב, ורק אחר-כך מחליטים על ליסינג לטווח ארוך
קלטתם עובד חדש לעסק? מזל טוב! רגע לפני שאתם חותמים על עסקת ליסינג של 3 שנים עבורו, יכול להיות שלא כדאי להתחייב באופן מיידי.
המלצה שיכולה לחסוך סכומים גדולים על ההוצאות, היא שכירת רכב לתקופה של 3 חודשים, מה שיאפשר לכם לבחון את העובד ורק לאחר מכן לקבל החלטה לטווח רחוק.
ניתן אפילו לחסוך יותר- בדגמים של רכבים קטנים, הפערים בין מחירי הליסינג לבין תעריפי ההשכרה הם קטנים ולעתים המחיר אף זהה- ולכן לעתים עדיף לקחת רכב קטן למספר חודשים, ורק לאחר מכן לתת לעובד רכב המתאים יותר למעמד שלו.
 
2.   תנו לעובדים שלכם לשתף את מה שקורה בשטח - ותחסכו
לעתים קרובות בעל העסק משוכנע שהוא יודע מה הכי מתאים לפעילות של העסק, ולא מקשיב לעובדים עצמם, שהם המשתמשים הקבועים והסופיים של הרכב.
לעתים קרובות, אם תבקשו מהעובדים לאתר נקודות של חוסר יעילות בתפעול צי הרכב, תקבלו שלל עצות מועילות, היישר מהשטח. בקשה לשיתוף מידע מהעובדים ושיתוף שלהם בקבלת החלטות בקשר לצי הרכב, יכולים לחסוך באופן משמעותי בהוצאות לטווח הרחוק, וליצור תחושה של שייכות ונאמנת בקרב העובדים. הקשיבו להם, התייחסו לצרכים שלהם, ו"על הדרך" תוכלו לייעל את הוצאות הרכב של העסק.
 
3.   לפעמים כדאי למחזר עסקת ליסינג קיימת - ולחסוך הרבה בעתיד
 
מחזור של עסקת ליסינג הוא צעד שנחשב מאיים במיוחד עבור בעלי עסקים רבים, בעקבות  דמי היציאה בעת מיחזור עסקה. עם זאת, קיימים מקרים בהם יציאה מוקדמת שווה את התשלום המיידי, במידה שהיא מובילה לחסכון עתידי.
על מנת להבין אם מדובר בצעד משתלם, צריך לבחון כל עסקה לגופה, לוודא כדאיות כלכלית, ורק אז לפעול. החוכמה היא לקבל ייעוץ מאנשי מקצוע מומחים ובלתי תלויים, ואם מדובר בצי רכב משמעותי, גם עם כלכלן מוסמך, על מנת להבין אילו צעדים כלכליים כדאי לנקוט.
יועצים מומחים וגורמים מנוסים בתחום הפיננסים יכולים להתאים עבורכם את תמהיל העסקה המשתלם ביותר לטווח הרחוק, גם אם המחיר הוא דמי יציאה חד-פעמיים נכון לעכשיו.
 
כפי שראינו, אם חושבים בצורה יצירתית, מנהלים את הצי באופן דינאמי, משתפים את העובדים ומתייעצים עם מומחים בתחום, ניתן לחסוך בצורה משמעותית בהוצאות הרכב של העסק.

חייג עכשיו למוקד ייעוץ *6248 ושאל אותנו על ליסינג עסקי.

 אנחנו לשירותכם גם בוואטסאפ 050-3232397